İNDİRİMLİ ELEKTRİK NASIL OLUYOR

Yılık Elektrik tüketimi 4000 KW olan tüm aboneler, serbest tüketici olma hakkına sahiptirler ve istedikleri Enerji satış firmasından bağımsız olarak elektrik enerjisi satın alabilirler. Bu durumda daha uygun fiyatla ve destekledikleri üretim mantığı ile elektrik üreten bir firmayı seçip özgürlüklerinin tadını çıkarabilirler.

Sarsılmaz Enerji elektriği en azami indirimle müşterilerine daha anlaşılır, şeffaf bilgi veren, güvenilir bir faturalandırma sistemi ile ulaştırmanın garantisini verir. Değişen ekonomik koşullara göre, en uygun fiyatlı ve sürdürülebilir elektriği size tedarik etme hedefinizde doğru yerdesiniz.

Sarsılmaz Enerji olarak, elektriğinizi bizden temin etmek istediğiniz anda, Sarsılmaz merkez ofis, il yöneticilikleri ve yetkili çözüm ortağı bayilerimiz eşliğinde güvenli bir geçiş süreci yaşayacaksınız.

Elektrik piyasasına ilişkin mevzuatı ve teknik konulardaki üstün tecrübemizi sizlerle paylaşıyor, faturalarınızdaki en küçük ayrıntıları sizlere anlatıyor, bulabileceğiniz en uygun teklifleri ve çözümleri sunuyoruz.

Tamamen yenilenebilir kaynaklardan üretilen elektrik enerjisini kullanarak, doğaya verilen zararın önlenmesini destekleyeceksiniz.