GEÇİŞ SÜRECİ NASIL OLUYOR

Serbest Tüketici olabilmek için tüketim limitiniz yıllık 4000 KW olması gerekir yani aylık 135 TL. ortalama elektrik faturası ödemeniz anlamına gelir.

* Limit probleminiz yoksa Elektrik Enerjisi Satış Lisansına sahip olan bir firmanın yetkilisine ulaşmanız gerekecektir. İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz, size en yakın Çözüm Ortağı bayimiz size hemen dönecektir.
* Çözüm Ortağı Bayimiz sizden mümkünse son aya ait Elektrik faturası, Nüfus Cüzdanı Fotokopisini isteyecek ve Bordo Enerji Elektrik satış sözleşmesine imza atmanızı talep edecektir.
* Her ayın son günü Bordo Enerji NXP sistemine işlenen girişler takip eden ayın 15’ile 20’si arasında EPDK tarafından sonuçlanır. Bu esnada mevcut Elektrik tedarikçinizden gelebilecek faturaları son ödeme tarihine bırakmadan hemen ödemeniz önemle rica olunur.
* Artık geçiş süreciniz tamamlanmış ve ilk sayaç okuma tarihinden itibaren ulaşabileceğiniz en çevre dostu enerjiyi Bordo Enerji ve Sarsılmaz Enerji güvencesiyle tüketmeye başlayacaksınız.